Golazo nga Giroud, Milan-Genoa shkon me shtesë (Video)

Ka shkuar me shtesë ndeshja e 1/8-ave të Kupës së Italisë mes Milan-it dhe Genoa-s.

Ka qenë Olivier Giroud që ka barazuar për kuqezinjtë në minutën e 74-t me një gol të mrekullueshëm me kokë.

Një gola që e ka bërë San Siro-n të shpërthejë.


Bilbao përmbys Atletico-n në 4 minuta dhe siguron finalen e Superkupës së Spanjës (Video)

Kur Einxhel merrte pjesë në klipin e Noizy, në bashkëpunimin që kapi mbi 12 milionë klikime (video)