Gold AG i prekur nga vrasja e 7-vjeçarit në Zvicër

 

Lajmi për vrasjen e një kosovari 7-vjeçar në Zvicër ka tronditur opinionin.

7-vjeçari ishte duke u kthyer nga shkolla në shtëpi, teksa është vrarë nga një 70-vjeëare, shkruan lajmi.net.

Gruaja që ia mori jetën atij thuhet se kishte probleme mendore, ndërsa telegrame ngushëllimi kanë ardhë edhe nga krerët e shtetit.

Reperi Gold AG përmes një postimi në Instagram, ka reaguar pas vrasjes së vogëlushit.

Loading poll ...

“ZOTI TË MËSHIROFTË DHE TË SHPËRBLEFTË ME XHENNET FIRDEUS”,  ka shkruar ai. /Lajmi.net/