Gold AG me foto nga Medina: Faleminderit zot që ma mundësove vizitën në shtëpinë tënde

  Reperi, Gold AG që disa ditë është në Arabinë Saudite.      

Reperi nga Presheva, Gold AG ka shkuar në Medine, nga ku edhe ka publikuar imazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net.

“FALEMINDERIT ZOT QË MA MUNDËSOVE VIZITËN PËRSËRI NË SHTËPINË TËNDE, MA PRANO KËTË UMRE PËR NANËN DHE MI PRANO LUTJET PËR FAMILJEN,SHOQËRINË DHE PËR MBARË KOMBIN TIM ❤️”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që vitin që e lamë pas, Ariani solli disa projekte të suksesshme të cilat mblodhën miliona klikime në rrjetin, YouTube. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 FALEMINDERIT ZOT QË MA MUNDËSOVE VIZITËN PËRSËRI NË SHTËPINË TËNDE, MA PRANO KËTË UMRE PËR NANËN DHE MI PRANO LUTJET PËR FAMILJEN,SHOQËRINË DHE PËR MBARË KOMBIN TIM ❤️ 

A post shared by   Gold AG  (@arianagushi) on