Gold AG në përkrahje të Lushtakut e Mustafës: Me luftëtarët e lirisë

  Sami Lushtaku dhe Rrustem Mustafa-Remi, kanë shkuar në Hagë, për t’u intervistuar.      

Sami Lushtaku dhe Rrustem Mustafa do të intervistohen nga prokurorët specialë në Hagë, shkruan lajmi.net.

Në përkrahje të tyre kanë dalë shumë fytyra publike, e një prej tyre është edhe reperi Gold AG.

“Me luftëtarët e lirisë ❤️  #samilushtaku   #rrustemmustafa  ?? Gjithmonë Kosovë ta kom thon’ t’vërtetën, SAKRIFICA PËR TY ËSHTË VULLNET PËR JETËN ??”, ka shkruar reperi.

Kujtojmë që Mustafa pritet të intervistohet gjatë ditës së sotme, ndërsa Lushtaku dy ditë pas tij, pra më 16 janar. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Me luftëtarët e lirisë ❤️ #samilushtaku #rrustemmustafa ?? Gjithmonë Kosovë ta kom thon’ t’vërtetën, SAKRIFICA PËR TY ËSHTË VULLNET PËR JETËN ?? 

A post shared by   Gold AG  (@arianagushi) on