Gold AG në zi, ndërron jetë një person shumë i rëndësishëm për të

  Para pak minutash Gold AG e ka dhënë lajmin e trishtë.      

Reperi Arian Agushi- Gold AG nëpërmjer postimit të një kolazhi fotografish në Instagram ka njoftuar për vdekjen e një fansi të flaktë të tij, shkruan lajmi.net.

Djali në foto kishte qenë njëri nga fansat i cili e ka përcjellur karrierën e reperit shqiptar ndër vite.

”Ka ndërruar jetë njëri prej fansave më të zjarrtë dhe më të dashur,ishte i sëmurë qe një kohë të gjatë por dëshira për t’më takuar nuk ju shua asnjëherë.Verë e dimër, borë e shi kur vinte te dera m’thojke vlla erdha prej Podujeve veç me t’pa ty.Zot fale dhe mëshiroje dhe sëmundja që kishte qoftë pastrim për te në ahiret.Allahu të mëshiroftë Liridon Behluli”, ka shkruar ndër të tjera Goldi pranë postimit me të cilin përloti ndjekësit./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

Loading poll ...

 

 Ka ndërruar jetë njëri prej fansave më të zjarrtë dhe më të dashur,ishte i sëmurë qe një kohë të gjatë por dëshira për t’më takuar nuk ju shua asnjëherë.Verë e dimër, borë e shi kur vinte te dera m’thojke vlla erdha prej Podujeve veç me t’pa ty.Zot fale dhe mëshiroje dhe sëmundja që kishte qoftë pastrim për te në ahiret.Allahu të mëshiroftë Liridon Behluli. 

A post shared by   Gold AG  (@arianagushi) on