Gresa Behluli promovon këngën e re në kanagjeqin e saj?

 

Gresa Behluli po shijon ditët e fundit të beqarisë.

Pas ndejës së organizuar mes mikeshash, Gresa Behluli pritet që sot ta ketë kanagjeqin në të cilin do të jenë të pranishme shoqet e saj e edhe familjaret e ngushta, shkruan lajmi.net.

Aty nuk do të mungojnë edhe emra të njohur të estradës shqiptare dhe sipas Express pikërisht në kanagjeqin e saj nusja më e re e skenës do të bëjë edhe promovimin e këngës më të re, të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me nënën e saj, bilbilin e këngës shqipe, Shkurte Fejza.

Gresa Behluli prej kohësh është në lidhje por ka arritur që të fejuarin ta mbajë larg syrit të medias. Se cilat do të jenë surprizat e tjera sonte mbetet ta shohim.

Loading poll ...

Ndryshe për martesën e saj, nëna Shkurte Fejza ka folur gjatë një interviste për ‘Mirage’./Lajmi.net/