Gruaja në shtëpi frikësohet për vdekje, i trokiti aligatori rreth 2 metra në derë

 

Loading poll ...

Një grua nga Florida u detyrua të përballet me një mik të paftuar në shtëpi. Ajo u trondit kur pa se në derën e saj ishte një alligator rreth 2.5 metra i gjatë.

Donna Heiss, 58 vjeçe nuk e kishte idenë se si zvarraniku u gjend para shtëpisë së saj atë ditë. Ajo zbuloi se fqinjët i thanë të mbyllej në shtëpi pasi parkoi makinën në garazh.

Pak minuta pasi hyri brenda, aligatori e tmerroi për vdekje sepse ishte agresiv dhe godiste pa pushim derën.

“Kjo më frikësoi shumë”, tha Donna për ‘Click Orlando’. Ajo shpëtoi pa lëndime pasi telefonoi një person që kap kafshët e egra, i cili largoi aligatorin nga zona. 

/Ora News.tv/