Hailey i qëndron pranë Justinit, kjo është fotoja që ia publikoi

 

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin prej kohësh komentohen për krizë në lidhje.

Justin Bieber përmes një statusi në Instagram, ditë më parë kishte thënë se nuk është në gjendje të mirë me shëndetin mendor, shkruan lajmi.net.

Por, ani pse u përfolën shumë për një krizë në lidhje, çifti vazhdojnë ta mbështesin njëri-tjetrin.

Këtë gjë e tregon më së miri veprimi i fundit nga Hailey, e cila postoi një fotografi të Justinit në Instagram.

Loading poll ...

Për ndryshe, modelja dhe këngëtari planifikojnë të organizojnë dasmë së shpejti. /Lajmi.net/