Halil Kastrati falënderon Capital T. Kjo është arsyeja

Humanisti Halil Kastrati ka treguar se është takuar me reperin e njohur, Capital T .

Në një imazh që humanisti i njohur ka publikuar përkrah reperit ka treguar gjithashtu se Capital T i ka dhuruar një dhuratë shumë të veçantë, shkruan Indeksonline.

“Një darkë special me projekte të reja, Halili, ku je? Hajde se po më duhesh. Shkova, e hengrem darken dhe e morra nje dhuratë shumë të veçantë” ka shkruar Halili përkrah imazhit.

Kujtojmë që kohë më parë Capital T kishte vizituar shoqatën ‘Jetimat e Ballkanit’ dhe së bashku me Halilin kishin dhuruar pesë shtëpi.