Halil Kastrati me falënderim publik për Capital T

 

Humanisti Halil Kastrati e ka falënderuar publikisht reperin Capital T.

Reperi Capital T e ka pranuar një falënderim të veçantë nga humanisti Halil Kastrati, shkruan lajmi.net.

”Nje darke speciale me projekte te reja. Halil, ku je ? Hajde se po me duhesh. Shkova, e hengrem darken dhe e morra nje dhurate shume te veçante. Faleminderit e ZOTI TE SHPERBLEFTE”, ishin fjalët e tij.

Kujtojmë se ata kanë bashkëpunuar shpesh mes vete kështu duke u ndihmuar familjeve në nevojë, andaj konsiderohen edhe të jenë miqë shumë të afërt./Lajmi.net/