Hana Cakuli i gëzohet sukseseve të Dua Lipës, këto janë fjalët e saj

 

Këngëtarja, Hana Cakuli duket se ka raporte të mira me Dua Lipën.

Me anë të disa fotografive të publikuara në rrjete sociale tregon se kanë kaluar kohë të mirë së bashku, shkruan lajmi.net.

“Urime, Dua Lipa në këngën e re Swan Song. Dhe më shumë fat në Grammy dhe Brit Awards. Ju mund ta shihni në sy që ajo do të bëhej një yll. Prapa në kohë, Londër, Parti”, janë fjalët e saj.

Para pak çasteve, Dua solli projektin e ri”Swan Song” dhe bëri të ditur se do të performojë në “Brit Awards 2019”.

Sukseset e artistes shqiptare nuk kanë të ndalur. /Lajmi.net/