Harrojeni fustanin e zi të Ilda Bejlerit, me këtë veshje duket shumë joshëse

Ilda Bejleri ka ‘goditur’ sërish në shenjë.

 

Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri bëhet emri më i komentuar në mediat rozë vetëm me postimin e një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe në fotot që publikon duket tejet seksi. Javën e kaluar e kishte publikuar një imazh me një fustan të zi me të cilin mori vëmendje, mirëpo duket se nuk ka qenë ‘problemi’ te veshja por te vet Ilda.

Ajo para pak minutash e ka ndarë me ndjekësit një fotografi në të cilën duket po ashtu joshëse. E veshur në të bardhë Ilda Bejleri e ka treguar gjoksin.

Komentet si zakonisht edhe kësaj radhe nuk kanë munguar./Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 Pas pak tek.. @rudinamagjistari ? @maxandcoalbania ❤️ 

A post shared by   ILDA DIGITALB&SUPERSPORT  (@ildabejleri) on