Harrojeni golin e Messit, kjo foto e Anastasiyas ka për t’ua humbur gjumin

Keni për ta harruar golin e Messit pasi gjithë natën do ngeleni duke e shikuar këtë foto të Anastasiyas Kvitkos.

Barcelona e ka shënuar edhe golin e tretë ndaj legales në kuadër të La Liga-së, shkruan lajmi.net.

Golin për katalonasit e realizoi Leo Messi për 3 me 1 dhe tifozët e zjarrtë të Barcelonës dhe të tij po ashtu ky fakt i gëzoi pa masë.

Por goli i tij do të harrohet shpejt në momentin kur ata ta shohin këtë foto të bukuroshes seksi Anastasiya Kvitko e cila po ‘çmend’ me gjoksin e saj.

Ajo e ka publikuar një imazh në Instastory me të cilën i dha ‘flakën’ rrjetit./Lajmi.net/