‘Hazani’ e dashuruar kokë e këmbë, shikoni foton më të bukur të saj me të fejuarin

Deniza Baysal është aktora e njohur turke dhe që u bë e e njohur dhe e pëlqyer jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Hazanit’ në serialin, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.
Qysh në fillim mori vëmendjen e publikut me pamjen e saj tërheqëse.

Tani ajo është e fejuar dhe në fotot që i poston shohim se ajo është shumë e dashuruar në të./ORAinfo