Hënë në lumë, pamja spektakolare që krijoi natyra

Një copë akulli në formë disku ka krijuar një pamje spektakolarë në lumin Presumpscot  në Ëestbrook,.

Copa gjigande e akulli brenda lumit ka krijuar formën e një hëne në qiell.

Masa e akullit që ngjan me hënën rrotullohet ngadalë ndërsa rrymat kalojnë në lumë.

Pamja i mahniti të gjithë dhe pamjet janë bërë virale.

Loading poll ...


/Ora News.tv/