Hiqni 3 kg në një javë me këtë recetë fantastike. Ajo do të transformojë barkun tuaj

Për të humbur peshë shpejt dhe për të patur një bark të sheshtë nuk ka produkte që bëjnë mrekullira. Nëse vërtetë e dëshironi këtë, ju duhet të ndryshoni zakonet tuaja sepse me vendosmëri dhe vullnet, ju mund të keni barkun që dëshironi në një kohë të shkurtër.

Loading poll ...

Dhjami i vendosur në bark është shumë i vështirë për t’u eliminuar, megjithatë kombinimi i një diete të shëndetshme dhe stërvitjes fizike do t’ju ndihmojë të luftoni ato kile shtesë.

Sot ne do t’ju tregojmë një recetë që do të bëjë mrekulli për barkun tuaj.

Përbërësit:

2 limona

1 lugë gjelle kanellë

1 fetë xhenxhefil të freskët

1.5 litra ujë

Përgatitja:

Fillimisht duhet të zieni ujin dhe më pas shtoni të gjithë përbërësit e recetës.

Lëreni për dy minuta në zjarr.

Ju duhet të merrni 1 gotë nga ky lëng në stomak bosh 30 minuta para mëngjesit.

1 gotë midis mëngjesit dhe drekës

1 gotë pasdite, në mes të drekës dhe darkës.

Mos harroni se kjo pije është plotësisht natyrale kështu që nuk do të shkaktojë ndonjë problem me shëndetin tuaj.

Megjithatë ne rekomandojmë një dietë të ekuilibruar dhe me yndyrë të ulët kështu që ju mund të shihni rezultate shumë më të shpejta dhe ju lutemi mos harroni te na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .