Hiqni qafe kapsllëkun dhe toksinat vetëm me uthull dhe mjaltë

Hiqni qafe kapsllëkun dhe toksinat vetëm me uthull dhe mjaltë. Nëse veç sa jeni kthyer nga pushimet, apo nuk keni marrë vendime të duhura rreth ushqimit që e konsumoni dhe nuk ndjeheni mirë, atëherë ekziston një ilaç natyral i cili mund t’ju ndihmoj qe ta zgjidhni kete problem njehere e mire .

Pastrimi i zorrës së trashë parasheh heqjen e toksinave nga trupi dhe rregullimin e sistemit të tretjes pas një vikendi apo disa ditëve me ushqim të gabuar.

Më e mira e kësaj është se ky pastrim i zorrës së trashë mund të bëhet me ilaçin që përmban vetëm dy përbërës, e që të dy veçse i keni në shtëpinë tuaj.

Përbërësit: 250 ml ujë, dy lugë gjelle uthull organike të mollës, dy lugë gjelle mjaltë organike

Loading…

Loading poll ...

Përgatitja:

– Tundni uthullën e mollës për ta përzier pjesën e pa filtruar që gjendet poshtë.

– Dy lugë gjelle të uthullës së mollës ia shtoni 250 mililitrave ujë të ngrohtë.

– Produktit ia shtoni edhe mjaltën organike.

– Përzieni përbërit derisa të shpërndahet mjalti.

Pija preferohet të konsumohet çdo mëngjes, por mund të konsumohet edhe përgjatë ditës. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE . a a