Horoskopi dhe Shën Valentini, ja si të festoni sipas shenjë suaj

Nuk ka rëndësi se ku vendosni të festoni ditën e dedikuar ndaj dashurisë, e vetmja gjë që ka rëndësi është të jeni pranë personit të zemrës. Shpeshherë gjestet e vogla përfundojnë që t’u lënë një shije dhe histori më të bukur se në rastet kur mundoheni të bëni gjëra të ndërlikuara. Këshillat që jepen zakonisht dhe që janë më efektivet janë: një darkë e këndshme me pak qirinj, një film romantik apo pse jo edhe një shëtitje e shkurtër pasdite.

Ndërsa për sa i përket stilit se si do ta bëni këtë, mundohuni ta bëni sipas gjendjes emocionale që do të ketë secila shenjë e horoskopit në 14 Shkurt:

Dashi: I qetë dhe sensual

Demi: Aventurier

Binjakët: Privat dhe intim

Gaforrja: Argëtues

Luani: Mbretëror dhe elegant

Virgjëresha: Kulmi i joshjes

Peshorja: I këndshëm, por i gjallë

Akrepi: I përzemërt dhe komunikues

Shigjetari: I ndjeshëm

Bricjapi: I sofistikuar

Ujori: Poetik dhe i ëmbël

Peshqit: Miqësor dhe gazmor