Horoskopi ditor 22.03.2019

DASHI
Per ciftet dita e sotme do jete shume e zakonshme dhe pa asnje gje te vecante. Mundohuni te pakten te ruani nje klime te ngrohte dhe te qete. Ju beqare do doni te bini shume ne sy dhe do ia arrini qellimit. Mund te keni shume pretendonte per te krijuar nje lidhje, zgjidhni ate qe iu pershtatet me mire si tip jo si fizik. Ne planin financiar do luftoni shume per te ruajtur ekuilibrin.

DEMI
Ata qe jane ne nje lidhje do i perkushtohen shume atij qe kane ne krah dhe gjithcka tjeter do e kalojne ne plan te dyte. Ka shume mundesi qe per beqaret te ndodhe ndonje dashuri me shikim te pare sot e cila mund te kthehet edhe ne nje dashuri te perjetshme. Shikoni mire kudo qe te shkoni! Shmangni transaksionet financiare dhe mos ndermerrni rreziqe. Situata nuk eshte aspak e favorshme.

BINJAKËT
Ne planin sentimental do merrni mbeshtetjen e Venusit dhe marredhenia me partnerin do shkoje ashtu si duhet. Do beni edhe projekte per te ardhmen. Nese jeni ende vete, mundesite per te takuar nje person te vecante do jene te medha. Shfrytezojeni diten deri ne sekonden e fundit. Ne planin financiar duhet te tregoheni shume vigjilente dhe te mos shpenzoni shume para per nje projekt te dyshimte.

GAFORRJA
Ndjenjat dhe dashuria do jene mjaft te favorizuara nga yjet. Mos harroni per asnje cast se ne fushen e dashurise, mirekuptimi dhe toleranca ben mrekulli dhe mund t’iu beje te ndiheni mire. Per beqaret, mbeshtetja e Venusit do jete pozitive. Pergatituni oer surpriza te kendshme! Jupiteri nga ana tjeter do iu sjelle fat me financat dhe do e keni me te lehte t’i kaloni veshtiresite.

LUANI
Do tregoheni tmeresisht autoritare sot ne lidhjen tuaj. Nese partneri juaj e pranon kete, gjithcka do shkoje mire, por nese jo do perballeni me goxha debate. Beni kujdes! Per beqaret takimet do jene te shumta, por as sot nuk do e gjejne shpirtin e tyre binjak. Nese keni kohe qe mendoheni te ndryshoni menyren e menaxhimit te financave, ka ardhur momenti i duhur. Dita do jete e pershtatshme.

VIRGJËRESHA
Lidhja juaj gjate kesaj dite nuk do jete aspak harmonike. Mundohuni ta kontrolloni veten sepse do perballeni me probleme te veshtira. Beqaret nuk do kene fat ne dashuri. Eshte me mire qe mos mendoni te angazhoheni, por ta shfrytezoni diten duke ndenjur me miqte dhe familjaret. ne sektorin financiar ka shume mundesi te shtoni te ardhurat fale disa puneve shtese qe do beni.

PESHORJA
Me Venusin ne anen tuaj, do kaloni nje dite shume te mire. Ambienti ne cift do jete mjaft i ngrohte dhe sensual. Pas cdo perkujdesjeje qe do i beni partnerit ai do reagoje me entuziazem dhe do iu mbushe me puthje. Beqaret do jene ende te paqarte nese duan te krijojne nje lidhje apo jo. Sektori i financave do jete i dobet. Nuk rrezikoni katastrofa por mire eshte te tregoheni te matur.

AKREPI
Do jete me shume ne interesin tuaj te kultivoni nje marredhenie sa me te shendetshme. Mos ua vini veshin personave te jashtem, por degjoni me kujdes ato qe do iu thote partneri. Per beqaret dita nuk do flase shume per dashurine. Gjeni nje tjeter menyre per t’ia kaluar mire. Fale Neptunit, situata financiare do te permiresohet ndjeshem. Gjithsesi mos jepni shume hua.

SHIGJETARI
Jeni ne cift? Sot do e shihni qe deshirat dhe pasioni do shperthejne si nje vullkan i vertete. Do i harroni te gjitha debatet qe keni pasur ditet e fundit dhe do kaloni ore te mrekullueshme. Beqaret do i japin shume rendesi dashurise. Do kete mjaft takime, por ju duhet te perzgjidhni. Situata financiare nuk do jete e mire. Shmangni shpenzimet e medha dhe menaxhojini me kujdes ato para qe keni.

BRICJAPI
Nese keni krijuar prej disa kohesh nje lidhje, sot do kete turbullira. Do e keni te veshtire te qendroni besnike pasi do iu dale pare dikush shume simpatik. Mesa duket dashuria per partnerin nuk eshte aq e fore sa ju mendonit. Beqaret mund te nisin aventura kalimtare, por jo histori te ndjera dashurie. Sektori i financave do jete i mbrojtur. Do keni edhe surpriza mjaft te kendshme.

UJORI
Perfitoni sa me shume nga jeta juaj ne cift sot dhe tregohuni me te hapur. Kenaqesite do jene te shumta. Shfrytezojini! Ata qe jane beqaret do takohen me dike i cili eshte tashme i angazhuar me dike tjeter. Kujdes sepse mund te lendoheni! Nese doni te pasuroheni me ngut mund te deshtoni dhe te humbni me teper para. Eshte mire te tregoheni te te kujdesshem me shpenzimet.

PESHQIT
Do keni nje rizgjim te pasionit sot dhe do kaloni momente te mrekullueshme prane atij qe dashuroni. Here-here do iu duket vetja sikur jeni ne enderr. Beqaret eshte me mire te mos enderrojne per nje dashuri te madhe gjate kesaj dite sepse nuk do ta gjejne. Ne planin financiar me shume gjasa do arrini ekuilibrin dhe madje te keni edhe ndonje permiresim. Jeni mjaft te zotet.