Horoskopi ditor 22 Prill 2019

DASHI
Nese jeni ne cift, kjo dite do kete sinonim qendrueshmerine. Ndjenjat do jene te thella dhe lidhja juaj do bazohet tek ekuilibri dhe ndarja e mendimeve. Nese jetoni bashke do mendoni per nje banese me te mire. Beqaret do jene ne dileme. Saturni do iu beje me te matur, ndersa Venusi me te nxituar. Kujdes! Ne planin financiar do keni mundesi te shumta per te rritur buxhetin. Tentoni!

DEMI
Nga ana juaj ndjenjat per partnerin do jene ashtu si kane qene me pare ndersa nga partneri do kete nje ftohje. Flisni me te per gjithcka qe po ndodh pa e acaruar atmosferen. Dashuria per beqaret do shkoje me se miri dhe do iu sjelle mjaft gezim e lumturi. Ne planin financiar duhet te perpiqeni ta menaxhoni me me shume kujdes buxhetin ne menyre qe mos keni probleme me vone.

BINJAKËT
Hena do i forcoje me teper ndjenjat sot. Do keni nje jeten sentimentale te mbushur me bashkepunim dhe dialog. Ruajeni sa me shume te mundni kete klime te ngrohte. Beqaret do vrapojne pas aventurave. Edhe pse ato do jene afatshkurtra kenaqesia do jete e madhe. Ne planin financiar do kete permiresime te ndjeshme, por kjo nuk do te thote qe ju te shpenzoni pa kufij.

GAFORRJA
Do i perkushtoheni shume partnerit tuaj sot dhe kjo do e beje ate te mos i shkoje ne mendje asnje aventure kalimtare. Vazhdoni s ame shume me kete sjellje dhe gjerat do shkojne me se miri. Beqaret do jene joshes dhe do kene mundesi te takojne persona interesante. Njihuni me mire para se te thoni jo! Ekuilibri financiar do te tronditet. Beni kujdes me cdo hap qe do hidhni qe mos keni probleme.

LUANI
Gjate gjithe kesaj dite do kaloni momente te mrekullueshme prane atij qe dashuroni. Mos harroni te perdorni edhe fjalet e embla dhe perkedheljet. Atmosfera edhe per beqaret do jete e ngrohte dhe mjaft favorizuese. Shikoni kudo qe shkoni sepse do gjeni personin e duhur. Financat ne teresi do jene te mbrojtura nga Plutoni. Nuk do keni as veshtiresi e as probleme te medha.

VIRGJËRESHA
Kohet e fundit keni kerkuar qendrueshmerine ne cift, ndersa sot do enderroni pasionin. Do e kritikoni partnerin se i mban shume kembet ne toke dhe nuk eshte i hapur ndaj te rejave. Beqaret nuk kane besuar ne dashuri me shikim te pare por sot do ndryshojne mendim. Ka mundesi te takoni dashurine e vertete. Perspektiva te mira financiare te cilat do ua bejne diten edhe me te lehte

PESHORJA
Me shume gjasa ju do kaloni nje dite te zymte ne planin sentimental. Mundohuni te ndryshoni pak sjellje dhe te mos jeni shume strikte sepse do keni probleme me vone. Beqaret duhet te jene me te hapur nese duan te gjejne dashurine. Rastet do jene te shumta gjate kesaj dite. Ne planin financiar te ardhurat mund te rriten mjaft. Gjithsesi mos shpenzoni pa kufi per t’i bere qejfin vetes.

AKREPI
Plutoni do ndikoje tek jeta e cifteve. Fale tij ose do keni gjithcka ose asgje, nuk do kete rrige te mesme. Tregohuni te matur sepse mund te lindin konflikte te medha, por mund te kete edhe nje rizgjim te pasionit te madh. Kontaktet per beqaret do te shtohen dhe fale Marsit mund te kete edhe dashuri me shikim te pare. Ne sektorin financiar do keni permiresime te ndjeshme. Pergatituni!

SHIGJETARI
Ciftet qe kane kaluar nje krize sentimentale kohet e fundit do kene nje ndryshim rrenjesor te situates. Komunikimi do te shtohet dhe problemet do te zhduken. Beqaret do kene fat ne dashuri por nuk duhet t’i bien me shkelm. Jo perhere shfaqen raste te tilla. Plutoni do iu beje te paduruar ne planin financiar dhe per kete mund te beni disa gabime. Tregohuni te kujdesshem!

BRICJAPI
Do luani shume me zemren e partnerit tuaj sot dhe do iu duket sikur keni pushtet mbi te. Beni shume kujdes sepse me vone do jete ai qe mund te luaje me zemren tuaj. Beqaret do bejne per vete shume persona por vetem njeri nga takimet do jete vendimtar. Shikoni me kujdes kudo qe shkoni! Financat do fillojne te ulen. Merrni sa me pare masat e duhura qe ato te mos bien ne fund te humneres.

UJORI
Rrofte stabiliteti ne cift. Venusi dhe Marsi do iu krijojne te gjithe kushtet qe ju te jeni te qete dhe te dashuroni pa pushim. Shfrytezojeni sa te mundni kete dite me diell. Ne jeten e beqareve do jete Venusi ai qe do ndikoje se tepermi. Mundesite per te takuar personin ideal do jene te shumta. Per financat do kujdeseni me teper sesa zakonisht dhe ato nuk do perballen me veshtiresi

PESHQIT
Nese ju beqare doni qe lidhja juaj te shkoje me se miri duhet te tregoheni te qarte me partnerin. Thojini gjithcka qe mendoni sepse po i harruar do jete teper vone. Dashuria ka rrezik te jete burim iluzionesh per nje pjese te madhe beqaresh. Hidheni me kujdes cdo hap! Gabimi me i vogel ne planin financiar do sjelle problem aq te medha sa ju nuk i kishit menduar ndonjehere.