Horoskopi ditor 23.04.2019

DASHI
Permiresim qe ka filluar ne jeten tuaj ne cift do vazhdoje edhe sot. Jo vetem qe do toleroni por do pranoni edhe gabimet qe keni bere. Kjo sjellje do beje qe marredhenia juaj te shkoje sa me mire. Emocionet qe do perjetojne beqaret do jene te shumta. Mund te merrni edhe ndonje vendim me rendesi sot. Ne planin financiar do nderthurni maturine me kembenguljen dhe gjerat do shkojne mire.

DEMI
Marredhenia me partnerin do jete shume e mire duke qene se ju do tregoheni me te gatshem se me pare per te bere leshime. Vazhdoni ne kete rruge sepse gjithcka do shkoje me se miri.Ju beqare duhet te nderthurni logjiken me ndjenjat. Mos i neglizhoni mundesite qe do iu jepen sepse do pendoheni. Influenca e planeteve do jete pozitive ne planin financiar. Perfitoni sa me shume!

BINJAKËT
Merkuri do sjelle gezim ne jeten ne cift dhe rutina me ne fund do te largohet. Se bashku me parterin ju mund te provoni gjera te reja qe do iu sjellin kenaqesi pa fund. Beqaret do terhiqen mjaft nga nje person pak i turpshem por qe vlen jashtezakonisht shume. Financat nuk do jene te mira po shmangni marrjen e huave tek miqte sepse ata do iu mbajne neper goje. Besojini familjes!

GAFORRJA
Nese jeni te lumtur me partnerin tuaj yjet thjesht do i shtojne momentet e ngrohta qe do kaloni prani tij. Tensioni nuk do kete vend ne jeten tuaj. Beqaret do kene shume takime por ata do kene frike te krijojne nje lidhje serioze. Planetet sugjerojne te tentoni sepse nuk do keni shume raste te tilla. Financat nuk do preken nga yjet dhe nuk do keni asnje problem me to. Shfrytezojeni diten!

LUANI
Edhe pse nuk do kete furtuna te forta ne jeten ne cift, ju duhet te mbroheni edhe nga ato. Bashkepunoni me teper me partnerin dhe do i beni balle cdo veshtiresie. Nje takim ekzaltues do i beje beqaret te harrojne realitetin dhe te enderrojne pa kufij. Do ndiheni mire por mbajini kemet ne toke. Financat do te destabilizohen. Mos merrni vendime impulsive sepse ato do e perkeqesojne situaten.

VIRGJËRESHA
Do e ngrini ne piedestal partnerin tuaj sot dhe do ua shprehni te gjitheve se jeni me fat qe e keni prane. Kujdes, tregohuni pak me realiste per te shmangur zhgenjimet e mundshme. Beqaret do kene takime por do duhet goxha kohe qe te filloni nje lidhje serioze. Jeni gati te prisni? Duke qene enderrimtare ne planin financiar do humbni nje mundesi shume te mire per te rritur buxhetin.

PESHORJA
Eshte e kote qe te merrni vendime ne jeten tuaj ne cift sepse ato nuk do jene te duhurat. Prisni edhe pak sa ambienti te ngrohet. Beqaret do kene takime me shumice por me persona me te rinj se vetja e tyre. Nese kjo nuk perben problem te ju mund te tentoni te krijoni nje lidhje, seksi tjeter do jete dakord. Financat do jene te mira dhe yjet do iu bejne nje dhurate akoma me te bukur. Pergatituni!

AKREPI
Do keni fat ne jeten sentimentale dhe do mund ta perforconi me shume lidhjen qe keni krijuar. Keshtu sic jeni mund te perballoni sfida e veshtiresi nga me te ndryshmet. Klime e shkelqyer edhe per beqaret. Pranoni ftesat qe do iu behen dhe do takoni nje person mjaft te vecante. Yjet do jene mjaft te favorshem edhe ne sektorin financiar. Kjo nuk do te thote qe ju te shpenzoni pa limit.

SHIGJETARI
Duke qene se lidhja juaj nuk ka shkuar ashtu si ju e keni pritur, duhet te tregoheni pak me te hapur ndaj dialogut sot. Sqarojini te gjitha ato qe ju kane munduar kaq shume. Beqaret do kene aventura por qe nuk do sjellin ate gezim qe ata kane pritur. Ne planin financiar do keni fat. gjithsesi shmangni transaksionet e medha derisa gjendja te stabilizohet. Mos ndermerrni rreziqe.

BRICJAPI
Dita e sotme do jete e qete dhe yjet do ua lene gjithcka juve ne dore. Edhe ata qe enderrojne nje dashuri pasiononte dhe te zjarrte do mund t’ia arrijne qellimit. Beqaret do kene mundesi me shumice por nuk do duan asnje me shume pervecse nje flirt. Cdo gje do jete ne doren tuaj! Me financat asnje nuk do jete e rastesishme, keshtu qe tregohuni te matur nese nuk doni te perballeni me veshtiresi.

UJORI
Planetet do te favorizojne dashurine ne cift dhe ndjenjat e forta. Kjo dite do jete shume e bukur dhe e mbushur me caste te lumtura. Shfrytezojeni per te bere gjithcka qe iu pelqen. Beqaret duhet te perfitojne nga kjo dite per te ndryshuar teresisht jeten e tyre si dhe statusin. Ne planin financiar nuk do keni asnje problem keshtu qe mund t’ia plotesoni edhe pak me teper qejfin vetes.

PESHQIT
Pritet te kete ndryshime rrenjesore ne jeten tuaj ne cift sot keshtu qe perfitoni sa me shume te mundni. Besojini me teper atij qe keni ne krah qe edhe ai t’iu besoje me teper. Planetet do kujdesen shume per dashurine e beqareve. Venusi do krijoje mundesi me shumice per takime. Perfitoni! Shlyejini borxhet sot sepse nese i lini per me vone do iu bjere te paguani me shume dhe ju nuk do mundeni.