Horoskopi ditor 27.03.2019

DASHI
Gjate kesaj dite nuk do e keni shume te lehte te qendroni prane atij qe dashuroni. Jeta profesionale do kerkoje shume vemendje dhe nuk do keni kohe te merreni me asgje tjeter. Beqaret do kene nje takim te papritur por qe do mund te sjelle ndyshime ne jeten e tyre. Nuk eshte momenti i duhur per t’u hedhur ne detin e shpenzimeve sot, sepse koha nuk do jete e ngrohte.

DEMI
Marredhenia ne cift per ju do jete me e mire se kohet e fundit. saturni do iu ndihmoje te jeni gjithe kohes ne humor dhe t’ia plotesoni deshirat atij qe keni ne krah. Pjesa me e madhe e beqareve do kerkojne nje lidhje serioze por nuk do mund ta gjejne. Gjithsesi mos rreshtni se kerkuari! Ne planin financiar do ngaterroheni me probleme goxha te medha. Reflektoni mire para se te veproni!

BINJAKËT
Do ndiheni mire gjate gjithe dites se sotme dhe do deshironi te ndertoni nje lidhje sa me te ngrohte me partnerin tuaj. Mjedisi yjor do jete mjaft i pershtatshem. Beqaret do kene goxha mundesi per te njohur personin e pershtatshem. Filloni duke bere seleksionimet e para. Sektori i financave do shkoje me se miri. Planetet nga ana tjeter do iu shtyjne te tregoheni te matur me shpenzimet.

GAFORRJA
Planetet do sjellin nje rindezje te pasionit per pjesen me te madhe te atyre qe jane ne cift. Do kaloni me shume momente prane atij qe dashuroni. Beqaret do ndihmohen nga Urani ne jeten sentimentale. Surprizat nuk do jene te pakta, keshtu qe perfitoni. Ne planin financiar do nderlidhni maturine dhe kembenguljen ne menyre qe te mos keni probleme me vone. Do ia dilni!

LUANI
Saturni do iu jape me shume siguri ne jeten sentimentale dhe me teper qendrueshmeri. Edhe pse pasioni nuk do jete i zjarrte ju do beshkepunoni per cdo gje se bashku. Beqaret eshte me mire te mos bejne ndryshime te jeten se tyre gjate kesaj dite sepse nuk do iu leverdisin aspak. Do iu terheqin shume lojerat e fatit kete dite, por kujdes sepse mund te humbni me shume sesa te fitoni.

VIRGJËRESHA
Perfitoni nga mjedisi qe do krijohet sot. Edhe per beqaret do jete nje dite plot fat ne jeten sentimentale. Lerini te tjeret t’iu joshin dhe luani me sharmin tuaj i cili do iu ndihmoje mjaft. niveli juaj i jeteses ka rrezik te destabilizohet per shkak se financat nuk do ejne aspak te mira. Shmangni shpenzimet!

PESHORJA
Venusi do influencoje mjaft dashurite tuaja sot. Nese jeni ne cift do i rregulloni edhe disa probleme te vogla qe kishit pasur dhe qe iu kane prishur atmosferen. Per beqaret do kete takime, por jo dashuri pasiononte dhe emocione te forta. Duhet te prisni edhe disa dite per keto. Merruni pak me teper me menaxhimin e financave sepse do keni vertet nevoje per t’i stabilizuar ato.

AKREPI
Gjithcka do kthehet ne normalitet per ciftet gjate kesaj jave. Do merrni iniciativa se bashku dhe komunikimi do te shtohet me teper. ruajeni sa me gjate kete atmosfere te ngrohte! Beqaret nuk do kene aspak deshire te humbin lirine e tyre, por personat qe do takojne sot do i turbullojne paksa. Plutoni do sjelle permiresim te te ardhurave. Situata do forcohet me teper nese ju tregoheni me te matur.

SHIGJETARI
Sot ka mundesi qe ta ndryshoni rrenjesisht konceptin qe kishit per jeten ne cift. Merkuri do iu ndihmoje te jeni me optimiste dhe t’i shihni gjerat me nje sy pozitiv. Beqaret mund te takojne shpirtin binjak nderkohe qe takohen me miqte e miqve te tyre. Ne pergjithesi planetet do jene te favorshem per planin financiar dhe gjerat do fillojne te vendosen ne ekuiliber. Gjithsesi mos merrni vendime.

BRICJAPI
Mireqenie dhe kenaqesi ne jeten tuaj ne cift. Fale mbeshtetjes qe do iu jape Venusi do arrini te forconi bashkepunimin me partnerin dhe t’i ofroni atij me shume rehati. Do dini si ta lini pas merzitjen dhe te mendoni pozitivisht. Beqaret do ia kalojne mire edhe ashtu si jane dhe nuk do kerkojne dike afer. Buxheti do jete goxha i mire por kjo nuk do te thote qe ju te filloni shpenzimet pa u menduar.

UJORI
Do beni cmos gjate kesaj dite qe te ruani qendrueshmerine e lidhjes suaj dhe do ia dilni. Planetet do jene ne anen tuaj dhe do iu mbeshtesin per gjithcka. Jeta e beqareve ka mundesi te ndryshoje rrenjesisht. Me ne fund edhe ju do keni afer dike qe t’iu doje dhe t’iu perkedhele. Perfitoni nga mbeshtetja e Marsit ne planin financiar per te rregulluar problemet qe keni pasur.

PESHQIT
Nese jeni beqare ne fillim te dites do mendoni se dashuria nuk iu ka qejf, por nga paditja do e kuptoni se nuk eshte keshtu. Jeta juaj do marre nje tjeter kthese, edhe me te bukur. Ata qe jane tashme ne cift do shtojne dozat e origjinalitetit. Disa probleme financiare do te zgjidhen fale ndihmes qe do iu japin te afermve, por duhet te tregoheni vigjilente qe mos keni surpriza te tjera te keqija.