Horoskopi ditor 27 Dhjetor 2018

DASHI
Te mbrojtur nga Venusi dhe te shtyre nga Marsi, do kaloni nje dite plot bashkepunim. Do keni edhe momente shume pasionante. Jeta sentimentale do jete ne qender te vemendjes edhe per beqaret. Do njiheni me dike interesant dhe do krijoni edhe nje lidhje me te. Asnje planet nuk do ndikoje tek financat tuaja. Megjithese Jupiteri do iu krijoje situata delikate do ia dilni te ruani ekuilibrin.

DEMI
Marredhenia me partnerin do jete e mire megjithese shpesh do kerkoni t’i jepni me shume rendesi punes suaj. Disa duhet te bejne kujdes me kritikat e shumta qe do i bejne atij sepse gjithcka mund te nderlikohet. Fale ndihmes se Uranit beqaret do kene nje takim te paharrueshem. Fillojeni projektin qe kishit menduar sot sepse buxheti do jete mjaft i qendrueshem.

BINJAKËT
Jetoni ne cift? Mund te perballeni me disa veshtiresi dhe debate sot por do i kaloni shume shpejt. Komunikimi duhet te jete mbi te gjitha! Ju beqare nuk duhet te imagjinoni shume gjera te jashtezakonshme per dashurine sepse nuk do iu plotesohen. Qendroni me kembe ne toke. Financat do fillojne te permiresohet gjate kesaj dite! Tregohuni edhe pak me te matur me shpenzimet.

GAFORRJA
Venusi do kujdeset mjaft per ju dhe do ua beje jeten ne cift edhe me te bukur. Pergatituni edhe per ndonje surprize te kendshme. Beqaret do behen me idealiste fale Saturnit. Do beni gjithcka qe te njiheni me dashurine e vertete por nuk do keni fat gjate kesaj dite. Ka ardhur momenti te beni pak me shume ekonomi ne sektorin e financave. Buxheti eshte i mire por duhet ta ruani ekuilibrin.

LUANI
Gjithcka do shkoje me se miri sot ne jeten sentimentale te cifteve. Do beni me shume per ate qe keni ne krah dhe te dy se bashku do perjetoni mjaft kenaqesi. Per beqaret do filloje te ndertohet rruga drejt dashurise se madhe. Behuni pak me te duruar! Persa i perket anes financiare, nuk do kete ndryshime. Fatmiresisht dicka do iu pengoje te shpenzoni pa limit ashtu si ju vete dini.

VIRGJËRESHA
Jeta ne cift do te perballet me shume probleme sot. Disa rrezikojne te kene edhe nje zhgennjim te madh. Me pak fjale kjo e marte nuk do jete aspak ashtu si e keni pritur. Beni kujdes! Beqaret duhet te behen me te duruar. Do keni disa takime interesante sot. Jupiteri do iu ndihmoje ne planin financiar dhe cdo gje do shkoje mire. Gjithsesi mos filloni projekte te medha dhe me shume rrezik.

PESHORJA
Nen ndikimin e Neptunit do e kuptoni me mire se me pare se keni te njejtat kenceptime me partnerin tuaj dhe te njejtat aspirata. Lidhja juaj do filloje te behet edhe me e forte se me pare. Beqaret me ne fund do njohin personin qe kane enderruar. Zemra do rrahe me fort dhe do perjetoni mjaft emocione. Mos jepni hua sot sepse financat tuaj nuk jane ne gjendjen e duhur.

AKREPI
Do jeni si femije te lumtur sot te dy me partnerin. Merkuri do iu siguroje nje klime me te ngrohte ne lidhjen tuaj. E vetmja gje qe ju duhet te beni eshte ta ruani ngrohtesine! Beqaret nuk duhet te bejne sakrifca shume te medha per te takuar personin e endrrave. Lerini gjerat te rrjdhin vete. Saturni do iu mbeshtese ne planin financiar ne menyre qe ju te ruani ekuilibrin. Cdo gje do shkoje mire.

SHIGJETARI
Venusi dhe Jupiteri do bashkepunojne te dy qe t’iu sigurojne bashkepunimin dhe mirekuptimin ne cift. Do jeni edhe me sensuale dhe do kaloni momente mjaft romantike. Beqaret do kene shume mundesi te takojne dashurine, por jeni ju qe duhet te favorizoni takimet. Pranojini ftesat qe do iu behen! Dite e favorshme edhe per transaksione financiare. Buxheti do jete ne ekuiliber.

BRICJAPI
Saturni do provokoje debate me partnerin tuaj. Mund te kete keqkuptime te cilat rrezikojne ta trondisin pak lidhjen tuaj. Beni shume kujdes! Nese jeni beqare nuk duhet ta humbisni kthjelltesine vetem e vetem se do takoni dike. Ndonjehere njerezit nuk jane ashtu si duken! Cilado qofte situata financiare, do jeni shume te afte ta menaxhoni me kujdes dhe mencuri. Jeni inteligjente!

UJORI
Do jeni shume te byllur sot dhe kjo nuk do i pelqeje aspak partnerit tuaj. Shpreheni pa frike ate qe mendoni. Ai qe keni ne krah do iu kuptoje dhe do iu ndihmoje nese keni nje problem. Hena do i beje beqaret pak me kerkues sesa duhet. Do kekoni aq shume saqe askush nuk do iu afrohet. Nese nuk e zbrazni te gjithe llogarine bankare cdo gje do shkoje mire me financat. Beni kujdes!

PESHQIT
Venusi do iu ndihmoje te futeni ne nje etape me te bukur dhe me interesante te jetes suaj ne cift. Nese keni pasur ndonje mosmarreveshje te vogel do ta sqaroni. Beqaret dhe te divorcuarit do kene shume takime, por te gjitha pa asnje te ardhme. Ju e dini me mire se cfare doni! Ne sektorin e financave do te perballeni me nje surprize mjaft te kendshme. Perfitoni sa te mundni!