Horoskopi ditor 29.03.2019

DASHI
Jeta juaj ne cift pritet te jete mjaft pasiononte gjate kesaj dite. Gjithsesi eshte mire te beni kujdes nga Hena e cila mund t’iu beje te tregoheni me teper kerkues sesa duhet. Beqareve do iu jepet mundesia te nisin nje aventure. Edhe pse do ndiheni mire, nuk do rreshtni se menduari per dashurine e madhe. Problemet financiare do iu merzitin mjaft. Shmangni cdo shpenzim te tepruar.

DEMI
Jeta sentimentale e cifteve do te perkrahet nga Venusi. Klima do jete mjaft e ngrohte e sensuale dhe bashkepunimi do te forcohet. Nuk do keni asnje arsye perse te shqetesoheni! Beqaret do takojne dike qe do i mbushe me fjele te embla dhe komplimenta. Kujdes, mos u nisni nga keto dhe te filloni nje lidhje. Financat do fillojne te ekuilibrohen dalngadale. Gjithesesi reflektoni mire para se te veproni.

BINJAKËT
Duke qene se dhe ju dhe partneri juaj sot do ecni ne te njejten linje, do perjetoni mjaft kenaqesi. Do jeni te sjellshem dhe do i shprehni te gjitha ato qe ndjeni. Beqaret, fale punes se tyre do mund te kene takime interesante. Tregohuni sa me realiste qe te mos lendoheni me vone. Ne sektorin e te ardhurave do keni fat. Jo vetem qe ekuilibri nuk do tronditet por do keni edhe permiresime.

GAFORRJA
Do beni vertet shume perpjekje sot per te perforcuar lidhjen me partnerin. Mundohuni me sa te mundni te largoni rutinen, pesha e se ciles mund te behet gjithmone e me e rende. Kujrajo! Takimet per beqaret do te shtohen dhe do keni mundesi te beni zgjedhjet e duhura. Shikoni me kujdes shigjetaret. Dite e mire per te bere investime sepse financat do jene goxha te stabilizuara.

Loading poll ...

LUANI
Sot do jeni skllever te nje dashurie te zjarrte dhe kenaqesia do jete shume e madhe. Mos i ndryshoni per asnje momente emocionet tuaja. Nese jeni beqare Saturni do iu inkurajoje te jeni me te hapur ndaj takimeve. Edhe pse nuk mund te gjeni dashurine e shumepritur, eshte mire qe te tentoni. Me parate do keni me shume veshtiresi sesa kohet e fundit. Beni sa me pak shpenzime qe te mundni.

VIRGJËRESHA
Fale Venusit, ciftet do kene nje dite plot sensualitet dhe te mbushur me bashkepunim. Shfrytezojeni sa te mundni. Per beqaret do jete dite mjaft e pershtatshme per dashurine. Disa do kene aventura te kendshme ndersa disa te tjere do takojne personin e endrrave. Perfitoni! Nen ndikimin e Jupiterit do tregoheni me kursimtare dhe do keni mundesi te hiqni disa lek menjane.

PESHORJA
Per ata qe kane nje lidhje dita do jete me e bukur dhe pasioni do filloje te ndizet pak nga pak. Mbremja do jete me e pershtatshme, keshtu qe pergatituni! Beqaret duhet te dalin me shume dhe jo te mbyllen ne shtepi. Vetem ne kete menyre do njihni persona te rinj dhe mbase edhe dike qe t’iu beje per vete. Urani do i influencoje negativisht financat. Mund te perballeni me surpriza jo te mira.

AKREPI
Gjerat nuk do jene te thjeshta ne dashuri gjate kesaj dite duke qene se Saturni do ndikoje gjate gjithe dites. Nuk do i pranoni me lehtesi ato qe do iu thote partneri dhe kjo do sjelle debate. Beqaret do jene me te dispozueshem per te gjetur shpirtin binjak. Mos rreshtni se kerkuari sepse do ta gjeni. Nese jeni ne pune do merrni disa para shtese. Financat priten te jene me te ekuilibruara.

SHIGJETARI
Do i jepni shume rendesi mireqenies dhe cilesise se jetes ne cift gjate kesaj dite. Do beni cmos qe atmosfera te vazhdoje te jete e ngrohte. Beqaret edhe pse do bejne kerkime nuk do mund te gjejne personin e duhur. Mos i humbni shpresat. Tregohuni shume te matur me shpenzimet ne menyre qe mos keni probleme te medha. Po u treguar te zgjuar sot gjithcka do shkoje mire edhe neser.

BRICJAPI
Venusi, perendesha e dashurise do iu vizitoje sot dhe do iu sjelle surpriza mjaft te kendshme. per me teper do jeni joshes dhe partneri do jete i gezuar qe iu ka prane. Nese jeni ende beqare duhet te beni edhe pak durim sepse se shpejti do vije dashuria e shume pritur. Ne planin financiar nuk do kete ndikim te planeteve dhe situata do jete e qete. Ruani sa te mundni ekuilibrin.

UJORI
Do ndiheni me afer partnerit tuaj sot dhe do e keni me te thjeshte t’ia shprehni te gjitha ato qe mendoni. Emocionet qe do perjetoni do jene edhe me te medha. Perfitoni! Beqaret do bejne diferencen cdermjet nje aventure kalimtare dhe nje dashurie te vertete. Takimet do jete te shumta. Nen influencen e Marsit do ndermerrni rreziqe ne planin financiar por perseri nuk do keni probleme.

PESHQIT
Ata qe kane krijuar nje lidhje do bejne cfare te jete e mundur qe te arrijne harmonine. Rezultatet do jene mjaft pozitive. Beqaret, edhe pse kane menduar gjithmone se martesa nuk eshte per ta, personi qe do takojne sot do i beje te ndryshojne mendim. Mos hezitoni te qendroni prane tij. Sektori i financave do jete i paqendrueshem. Tregohuni shume te matur me shpenzimet e tepruara.