Horoskopi ditor 4 Prill 2019

DASHI
Atmosfera ne jeten tuaj sentimentale do jete e tendosur dhe nervat do arrijne kulmin. Nese jetoni bashke problemet do jene te perqendruara tek jeta profesionale dhe ajo buxhetore. tregohuni me te arsyeshem. Beqaret nuk do tundohen aspak nga aventurat pa te ardhme. Sot mund te vije edhe dashuria, qendroni te vemendshem. Financat nuk do jene aspak te mira. Kujdes!

DEMI
Kesaj here do jete Jupiteri qe do i jape kuptim jetes suaj ne cift. Bashkepunimi do te thellohet edhe me teper dhe nuk ka asnjc rrezik per tension apo per heshtje vrasese. Per beqaret do jete nje dite shume e trazuar keshtu qe mire do ishte te mos filloni asnje angazhim serioz. Ne planin financiar eshte momenti i duhur per te investuar. Perfitoni nga kjo dite per te shlyer edhe borxhet qe kishit.

BINJAKËT
Ata binjake qe jane ne cift do kerkojne me teper stabilitet dhe besnikeri sesa pasion te zjarrte. Kujdes nga Urani i cili mund te provokoje turbullira te cilat mund te shkojne deri ne ndarje. Per beqaret mundesite do jene te shumta por nuk duhet te marrin vendime pa e njohur mire personin qe do takojne. Ne sektorin financiar duhet te tregoheni shume te matur. Kujdes me shpenzimet!

GAFORRJA
Marsi do e mbroje jeten sentimentale te cifteve sot. Ky planet do iu beje me joshes dhe do zgjoje deshirat seksuale. Ka mundesi qe te takoni lumturine gjate rruges. Beqaret nuk do kene nje dite me fat dhe nuk d mund te perjetojne kenaqesite qe ata kane dashur. Ne sektorin financiar nuk do hidhni asnjc hap pa e pyetur veten ne ajo gje eshte ne favorin tuaj apo jo.

LUANI
Ciftet mund te kene nje ciklon sot ne jeten e tyre dashurore. Femrat e kesaj shenje do jene ato qe do qahen me shume dhe do ankohen. Ju beqare duhet te jeni te qete dhe t’i lini gjerat te rrjedhin vete. Mos kerkoni asgje me ngulm sepse me vone do vuani pasojat. Asnje planet nuk do preke drejtperdrejt financat keshtu qe situata do jete e mire madje edhe e favorshme per shpenzime.

VIRGJËRESHA
Ju dhe partneri juaj do jeni si nje ekip i forte sot. Secili do marre pergjegjesite e veta dhe nuk do e kritikoni njeri-tjetrin per gjera te kota. Lidhja do te perforcohet edhe me teper. Beqaret me ne fund do takojne shpirtin e tyre binjak. Me ne fund edhe ata do e shijojne armen e embel te dashurise. fale Plutonit do keni tendence te fitoni shume para dhe sa me shpejt. Kujdes nga lojerat e fatit.

PESHORJA
Plutoni do sjelle probleme ne jeten tuaj ne cift sot dhe ju do e keni shume te veshtire t’i kaloni. Kerkesat e shumta dhe kokefortesia i kane ardhur ne maje te hundes atij qe keni ne krah. Beqaret nuk duhet te fillojne nje lidhje nese nuk duan qe me vone te merziten. Dite mjafte mire ne planin financiar. Edhe ata qe jane te etur per shpenzime sot do vendosin disa kufij.

AKREPI
Jeta sentimentale e cifteve do influencohet nga Hena. Edhe pse situata do jete pak me e qete se kohet e fundit kjo nuk do te thote qe ju te mos beni kujdes me ato qe do thoni. Beni me teper leshime! Persa iu perket beqareve, nje pjese e tyre do ndihen si te izoluar dhe do merziten. Dite jo me fat kjo e sotmja. Financiarisht do jeni mire. Perfitoni per te realizuar ndonje transaksion te rendesishem.

SHIGJETARI
Edhe pse situata ne jeten ne cift nuk do jete shume e qete kjo nuk do te thote se konfliktet do jene te medha. Mundohuni te ruani vetekontrollin dhe t’i matni mire fjalet. Beqaret do e kene rrugen te hapur per te bere per vete cilindo qe duan. Perse te mos tentoni? Ne planin financiar qielli do jete i dyzuar. Nga njera ane do merrni para dhe nga ana tjeter do i shpenzoni ato pa kufij.

BRICJAPI
Do iu duket sikur do rilindni sot ju qe jeni ne cift. Do jeni edhe me optimiste dhe me te ngrohte me ate qe keni ne krah. Ai do ua shprehe me teper ndjenjat dhe kjo do iu beje te ndiheni mjaft mire. Per beqaret ka shume mundesi te linde pasioni i cili shume shpejt do te shnderrohet ne nje dashuri afatgjate. Fale mbeshtetjes se Plutonin ne planin finananciar Situata do jete e veshtire. Kujdes!

UJORI
Eshte vete Dielli ai qe do te merret me jeten tuaj ne cift gjate kesaj dite. Gjithcka do shkoje me se miri dhe nuk do keni cfare te kerkoni me teper. Shfrytezojeni diten deri ne maksimum. Beqaret do jene sharmante dhe mjaft joshes. Edhe te duan askush nuk do iu rezistoje dot. Shmangni ne cdo menyre marrjen e vendimeve dhe sfidave ne planin financiar sepse nuk eshte dite e favorshme.

PESHQIT
Tensionet ne cift do te zbuten gjate kesaj dite dhe me ne fund partneri juaj mund te permbushe disa nga premtimet qe iu kishte bere. Per beqaret nuk do mund te plotesohen planet. Edhe sot do jeni vete. Telefonojini nje miku qe te mos merziteni dhe te humbni mendjen. Persa iu perket parave ato do jene te mira sepse do keni gjithe kohes mbeshtetjen e planeteve. Perfitoni!