Horoskopi ditor 6 Shkurt 2019

DASHI
Atmosfera ne jeten e cifteve do jete e ngrohte dhe raportet me partnerin do te permiresohen mjaft. Fizikisht do ndiheni mire dhe performancat seksuale do e lene me goje hapur partnerin. Beqaret do takojne dashurine dhe lidhjet qe do krijojne do iu sjellin lumturine. Dite aspak e favorshme per financat. Nese keni per te realizuar ndonje operacion financiar prisni edhe dy deri tre jave.

DEMI
Lumturi e garantuar ne cift sot. Ata qe kohet e fundit kane pasur zenka duhet te perfitojneper t’u pajtuar. Ata qe jane lidhur rishtas do jene me te qete. Beqaret fale mbeshtetjes qe do iu jape Vanusi do enden ne nje det te ndrohte dashurie. Mos shkoni shume thelle qe tani sepse ka rrezik te mbyteni. Problemet financiare do te zgjidhen nje nga nje, por e keqja me e madhe eshte se ju shpenzoni teper.

BINJAKËT
Meqe asnje planet nuk prek drejtperdrejt lidhjen tuaj, pritet nje permiresim dhe ngrohje e ambientit. Do ndiheni me mire prane atij qe doni. Disa do bejne cmos te largojne edhe rutinen! Beqaret do kene shume mundesi per takime dhe tek njeri prej tyre do takoni dashurine e vertete. Perfitoni nga dita e sotme per te blere dicka qe iu ka pelqyer. Financat do jene te mira.

GAFORRJA
Venusi do beje cmos sot qe ta mbroje dashurine e cifteve. Te gjithe ata qe kane kaluar nje periudhe e trazuar do e shohin me me optimizem te ardhmen. Lidhja juaj do jete me e bukur. Beqaret duhet te jene te vemendshem sepse nje takim i rendesishem pritet te ndodhe. Mos kini merak per financat sepse nuk do keni surpriza te keqija dhe do gjeni menyren e duhur per te bere nje menaxhim me te mire.

LUANI
Mjedis i sotem do jete mjaft i pershtatshem per dashurine e cifteve. Marredhenia me ate qe dashuroni do te perforcohet dhe ndjenjat do jene me te thella. Beqaret do e kuptojne me mire se jata eshte shume e bukur sepse do takojne personin qe aq shume kishin enderruar. Nese keni probleme me financat gjeni me pare arsyen qe me pas te merrni masat e duhura. Analizoni cdo gje me kujdes!

VIRGJËRESHA
Kjo dite do iu sjelle atyre qe jane ne nje lidhje, kenaqesi pa fund, qendrueshmeri, sensualitet dhe besnikeri. As qe do iu shkojne me ne mend aventurat sepse do ndiheni te plotesuar. Ju qe jeni beqare do perfitoni sa me shume nga ky statur she nuk do keni aspak deshire te fiksoheni diku. Prisni edhe disa dite per te rregulluar problemet financiare sepse sot nuk eshte dita e duhur.

PESHORJA
Sharmi dhe energjia qe do kene beqaret do iu sjellin gjithe suksesin ne planin e dashurise. Do jeni joshes dhe magnetike. Ata qe do iu kalojne afer do e kene te veshtire t’iu rezistojne. Edhe jeta ne cift do kete ndryshime pozitive. Do perfitoni sot per te diskutuar dhe per te dashuruar si te cmendur. Kapeni demin nga briret nese keni veshtiresi financiare. Mos e degjoni thirjen per te shpenzuar pa limit.

AKREPI
Urani do iu beje me te paduruar sot dhe me humor te keq. Beni kujdes,sepse me shume se kurre duhet te vendosni bashkepunimin me partnerin. Beqaret, shume te zene me punen, familjen dhe aktivitete te tjera nuk do kene fare energji dhe deshire per te filluar nje romance. Probleme financiare nuk do keni dhe do e jetoni qetesisht kete te hene. Kujdes vetem me shpenzimet.

SHIGJETARI
Do kete ndryshim te madh te ndjenjave kundrejt partnerit tuaj sot dhe kjo per shkak te debateve te koheve te fundit. Lidhja juj do jete e paqendrueshme dhe nuk do ndiheni mire. Beqaret do kene deshire te argetohen ne cdo menyre edhe pse s’mund ta gjejne dashurine e kerkuar. Paguani faturat qe iu kane ardhur sot dhe beni nje rishikim te buxhetit. Gabimi me i vogel do iu kushtoje shtrenjt.

BRICJAPI
Beqaret qe kerkojne aventura do jene te favorizuar. Mjafton qe ju ta doni te beni per vete dike dhe ai do shtrihet ne shtratin tuaj. Nese jeni ne cift, kjo dite nuk do jete dhe aq e qete. Kujdes nga takimet qe do beni sepse mund te tentoni edhe tradhetite. Jupiteri do iu sjelle fat ne sektorin financiar dhe do beni nje riorganizim te buxhetit. Perfitoni se me shume nga kjo dite sepse nuk do jete cdo dite keshtu.

UJORI
Do i jepni me teper prioritet jetes suaj ne cift sot dhe do beni cdo gje qe te kenaqni si veten ashtu edhe ate qe keni ne krah. Klima do jete mjaft senuale. Beqaret mund te kene edhe dashuri me shikim te pare. Mos e humbni kete mundesi qe do iu jepet per t’u ndiere mire. Dite e favorshme edhe per buxhetin. Do ia dilni te realizoni disa pune qe do iu sjellin goxha fitime, Bravo!

PESHQIT
Persa i perket dashurise ne cift, ajo nuk do iu mungoje aspak. Partneri juaj do kujdeset mjaft per ju dhe do iu ledhatoje se tepermi. Beqaret nga ana tjeter do jene paksa te ndikuar negativisht nga influenca e Plutonit. Gjithsesi mos i humbi shpresat sepse pas pak do linde serish dielli. Ekuilibri financiar rrezikon te tronditet mjaft nga Saturni. Mos u alarmoni por mundohuni t’i menaxhoni me mire ato.