Horoskopi për 27 mars 2019, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

 

Loading poll ...

Dashi – Disa ëndrra të çuditshme mund të stimulojnë imagjinatën tënde dhe të të bëjnë të mendosh për disa vende të tjera, të cilat duhet ti eksplorosh. Ajo që mund të kërkosh është e mundshme të jetë brenda mendjes tënde. Mos u habit nëse mëson gjëra të reja për veten.

Demi – Leximi mund të marrë një pjesë të mirë të kohës tënde. Librat mbi psikologjinë ose shkencat okulte mund të duken interesante, veçanërisht pasi intuita jote po vepron në një nivel më të lartë se zakonisht.

Binjakët – Mendja jote do të fokusohet vetëm tek financat dhe do të kërkosh për disa mënyra që të përmirësosh ekonominë. Kolegët ose shokët mund të të ndihmojnë të gjesh drejtimin e duhur. Kur është fjala për mundësi, beso në intuitën tëndë, pasi ajo po funksionon në një nivel shumë të lartë.

Gaforrja – Komunikimi me një mik/mikeshë apo të dashurin/dashurën mund të ndikojë në përmirësimin e marrëdhënies tuaj. Do të kaloni kohë të qetë së bashku, gjë që do të ngjallë një ndjenjë të re. Imazhet dhe idetë që vijnë nga thellësia e mendjes tënde mund të kontribuojnë në disa projekte kreative. Shkruani çdo gjë që ti hidhni një sy më vonë. Do ju ndihmojë!

Luani – Sot mund të dëshirosh vetminë, ndoshta për meditim apo për të vështruar situatën tënde aktuale. Ti mund të mendosh se je në udhëkryq dhe duhet të vendosësh se cilën rrugë duhet të zgjedhësh. Kjo mund të përfshijë hapin e ardhshëm në progresin tënd ose mund të përfshijë rrugën tënde shpirtërore. Emocionet nga e kaluara mund të rriten, por ky është një zhvillim pozitiv. Mos e lufto.

Virgjeresha – Ti mund të kalosh shumë kohë duke biseduar me miqtë që ndajnë interesa të njëjta me ty. Njohjet e tyre mund të sjellin disa gjëra të mira për ty, ose anasjelltas. Ky proces mund të të afrojë më shumë me njerëzit. Lajme të mira mund të vijnë përmes postës, emailit ose telefonit në lidhje me qëllimet që ke qenë duke u përpjekur për të arritur.

Peshorja – Letrat që përfshijnë financat do të jenë në vëmendjen tënde gjatë gjithë ditës. Kjo nuk nënkupton domosdoshmërisht ndonjë gjë negative. Në fakt, vetëm e kundërta. Kjo do të thotë se do të kërkohet një planifikim i kujdesshëm ose buxhetim për të përfituar më së shumti nga gjendja jote aktuale.

Akrepi – Sot ti mund të dëshirosh të kalosh kohën tënde të lirë vetëm, duke menduar për ide të ndryshme. Filozofitë shpirtërore ose metafizike nga kulturat e lashta ose tokat e huaja mund të të duken më interesante se zakonisht. Leximi rreth tyre në këtë kohë mund të të të pëlqejë shumë. Çfarëdo që mëson sot ka gjasa të kontribuojë shumë në rritjen tënde personale apo profesionale.

Shigjetari – Sot mund të eksplorosh me shkencat, psikologjinë, okultin ose metafizikën. Ti ndoshta do të zbulosh disa fakte ose ide të reja që mund të mbajnë mendjen tënde të zënë me orë të tëra. Eshtë e panevojshme të thuash që do të kalosh shumë kohë vetëm duke eksploruar këto tema. Ti mund të kesh dëshirë që ti hedhësh në një letër idetë tua që ti rishikosh më vonë.

Bricjapi – Një përkeqësim i papritur në intuitën tënde mund të të përfshijë në mendime të thella. Komunikimi yt do të jetë i qartë dhe i hapur si rezultat i kësaj. Ka të ngjarë që të afrohesh me të gjithë personat e dashur për ty, veçanërisht me partnerin. Mos prisni që çdo gjë që merr të jetë pozitive.

Ujori – Mendja jote është e fortë dhe e fokusuar sot. Si rezultat, ndoshta ndihesh fizikisht i fuqishëm. Vështrime të papritura mund të sjellin ndonjë njohje të bukur ose mund të fitosh respektin e një personi të rëndësishëm. Niveli i intuitës tënde është i lartë dhe i përshtatshëm për të të shërbyer mirë tani, veçanërisht aty ku punon për shëndetin dhe punën. Bëj maksimumin e saj!

Peshqit – Informacioni i marrë nga librat ose videot, ndoshta duke përfshirë historinë, filozofinë ose fenë, mund të të frymëzojë që të shikosh më thellë në një subjekt dhe ta ktheni atë në avantazhin tuaj. Ti mund të vendosësh të bësh një udhëtim ose të kthehesh në kolegj. Ka gjithashtu mundësi që të mund të frymëzohesh për të shkruar ose të shprehësh idetë dhe ndjenjat tua.

/Ora News.tv/