Horoskopi për muajin shkurt, ja parashikimi i yjeve për ju

 

Loading poll ...

DASHI – Ylli juaj vazhdon të ngrihet dhe ju dërgon pak ndihmë për të arritur qëllimet tuaja këtë muaj. Ju mund të merrni shpërblime ose të ngriheni në detyrë. Është koha për hedhur pas krahëve shoqëritë e pavlera. Ndër të tjera, mos injoroni faktet.

DEMI- Është koha për të eksploruar horizonte dhe udhëtime të reja që mund të pasurojnë mendjen dhe shpirtin tuaj. Beqarët mund të shohin dhe rrugën e lumturisë. Sa i përket karrierës, bëhuni gati për gjëra të reja. Në këtë muaj do jeni të pandalshëm.

BINJAKËT- Një lidhje e re dashurie shihet në rrugën tuaj. Jeni gati që më fund të pranoni ndjenjat që keni ndaj dikujt. Nëse keni partner/e, të ardhurat e tyre financiare do përmirësohen duke ju përmirësuar të ardhurat dhe ju. Edhe në karrierë nuk do ketë probleme.

GAFORRJA- Një marrëdhënie e re shihet në shenjën tuaj, qoftë për biznes apo dashuri. Kjo do ju japë ndjenjën se jeni në rrugën e duhur. Jini të guximshëm dhe të hapur ndaj mundësive të reja. Nëse dyshoni, përdorni intuitën tuaj, por mos injoroni faktet.

LUANI-Bashkëpunimi do ju inkurajojë që të takoni njerëz që përputhen me talentin tuaj. Në dashuri, ju mund të takoni dikë me potencial. Sa i përket dashurisë, një person i vecantë do ndryshojë jetën e luanit. Në karrierën, bëhuni gati të përpiqeni shumë që të arrini sukses.

VIRGJËRESHA- Dashuria mbizotëron në shenjën tuaj për këtë muaj. Duhet të dini se dukeni më tërheqës kur ndiheni mirë dhe keni pushuar mjaftueshëm. Ndërkohë, jini të kujdesshëm ndaj marrëdhënieve të pabalancuara. Duajeni veten!

PESHORJA- Jeni të inkurajuar që ti kushtoni më shumë vëmendje familjes dhe shtëpisë suaj. Ndoshta kjo nënkupton se do kaloni kohë të lumtur në shtëpi ose me familjen tuaj. Ndërkohë, jeta sentimentale është gati për një fillim të freskët. Mos harroni të ktheni sytë nga cështjet ekonomike.

AKREPI- Nëse nuk jeni ndjerë aq të shoqërueshëm sa duhet, ky muaj është i duhuri për të patur një jetë të shkëlqyer sociale. Nuk do mungojë shkëlqimi juaj në anën profesionale.

SHIGJETARI- Financat tuaja do të kenë rritje të madhe që mund të vijë nga një punë e re ose nga një sukses profesional. Mendimet tuaja do ndryshojnë për shkak të frymëzimit kozmik dhe do të nisni ide të reja. Mos harroni të kujdeseni për trupin tuaj.

BRICJAPI-Jeni shumë i/e nxehtë këtë muaj pasi kozmosi do ju dhurojë aftësi për të joshur të tjerët. Nëse jeni beqar/e, prisni që admiruesit t’ju trokasin në derë. Ju dhe fjalët tuaja do jenë si magnet, prandaj shfrytëzojeni këtë magji. Ndërkohë, përpiquni të ëndërroni më shumë.

UJORI- Mund të gjeni veten duke punuar më shumë këtë muaj. Edhe pse do shijoni vetminë, duhet të gjeni mënyra për të ushqyer shpirtin me lumturi. Një shpërngulje ose projekt renovimi në shtëpi mund t’ju japë pak kënaqësi.

PESHQIT – Misioni juaj është të përqendroni më shumë në atë që ju jep më shumë energji. Investoni tek njerëzit që investojnë tek ju dhe mos bini në grackën e përpjekjes për ti dhuruar lumturi cdo njeriu. Kujtoni që jeni ylli i këtij muaji. Jepini prioritet gjësë më të rëndësishme në jetë për të qenë i motivuar

/Ora News.tv/