Hudhra, antib’iotiku më i mirë që largon parazitët nga zorrët. Ja si dhe kur duhet të përdoret

Eshtë thënë disa herë edhe në postimet e mëparshme që hudhra është një nga antibiotikët më të fuqishëm natyral.

Loading poll ...

Ajo sjell përfitime të shumta shëndetësore si:

Rigjeneron qelizat e lëkurës

Detoksifikon trupin

Rrit sistemin imunitar

Pastron zorrët nga parazitët

Trajton dhe parandalon infeksionet e rrugëve të frymëmarrjes

Heq krimbat nga zorrët

Trajton dhe parandalon sëmundjen

Alzheimer

Trajton dhe parandalon shfaqjen e infeksioneve të ndryshme në trup etj.

Hudhra duhet të përdoret në çdo gatim, në supë, gjellë apo mish. Nëse vuani nga parazitët e zorrëve, do t’ju rekomandonim të konsumonit një thelb hudhër çdo darkë. Nëse keni probleme me stomakun apo hudhra ju shkakton siklet, ju duhet të konsultoheni me mjekun përpara se ta konsumoni atë. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .