Humbi deri në 3kg për 10 ditë në sajë të kësaj pije të mrekullueshme të bërë në shtëpi!

Pije super natyrale për të humbur peshë: humbet deri në 7 kg në 10 ditë!

Çdo mëngjes pas zgjimit, pini një gotë dhe ruani pjesën tjetër në frigorifer. Nëse e pini rregullisht, mund të humbni deri në 7 kg në vetëm 10 ditë.

Përbërësit:

-2 lugë gjelle kanellë

– Një lugë çaji mjaltë

– Një litër ujë

Metoda e përgatitjes: Zieni ujin dhe pastaj shtoni kanellë në të. Lëreni përgatitjen të ziejë për rreth 5 minuta dhe pastaj hiqeni nga zjarri. Kur përzierja është ftohur, shtoni mjaltin dhe trazojeni mirë. Futni përgatitjen në shishe të ndarë në dy pjesë.

Konsumoni një pjesë të kësaj pije gjysmë ore para mëngjesit dhe gjysmës tjetër para se të flini në darkë. Është e rëndësishme që përgatitja të konsumohet gjithmonë me stomak bosh. Kjo pije nuk përdoret vetëm për të humbur peshë por gjithashtu ndihmon në pastrimin e plotë të të gjithë organizmit.

Nëse merrni këto doza për 10 ditë, ju sigurojmë se do të jeni të habitur nga rezultatet e mrekullueshme të kësaj pije. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .