Hyri e doli nga ky serial, por Arjola asnjëherë nuk u harrua

Për vite me rrallë u njoh si “Xhbanja”, titull ky që e popullarizoi falë serialit vendor “O sa mirë”.

Tani, po vazhdon të njihet si një nga femrat më të bukura shqiptare, që kur u shkëput nga ky rol, pasi nuk është më pjesë e këtij seriali.

Flasim për Arjola Demirin, e cila tani herë pas hërë, ndan me adhuruesit fotografi të ndryshme në rrjetet sociale, shkruan Kosovarja.

 

E sot, bukuroshja Tropojane ka ardhur sharmë edhe në imazhet e fundit.

Pranë një ambienti festiv, me fustan të zi e të ngushte, Arjola dukej plot bukuri.

Me atraktivitetin e saj, dhe stilin e veçantë, po arrin të mbajë goxha mirë publikun në dorë, duke u bërë e paharruar për ta. /Kosovarja/