I tha lamtumirë, Oriola Marashi: Nuk do kthehemi kurrë bashkë

 

Oriola Marashi ka marrë një vendim të cilin e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram.

Emrin e Oriola Marashit shpesh e hasim nëpër ballinat e mediave rozë për faktin se publikon imazhe provokative, shkruan lajmi.net.

Emri i saj u bë edhe më i njohur kur ajo nisi bashkëpunimin me grupin OTR, e njerëzit që e ndjekin Oriolën nëpër rrjete sociale janë po ashtu të shumtë.

Me ta ndan momente nga më të ndryshmet edhe nga ato private, si së fundmi kur ka treguar se ajo dhe makina e depilimit i kanë ndarë rrugët.

“Ne nuk do të kthehemi asnjëherë bashkë” ka shkruar ajo pranë fotos./Lajmi.net/