I vetmi qen i lumtur për të shkuar tek veterineri/ Do shkriheni së qeshuri

Hedhje dhe kuisje në pritje të mjekut shkaktojnë të qeshura në sallën e pritjeve të njerëzve të pranishëm .

Loading poll ...

 Qeni entuziast shihet duke  kërcyer dhe mezi pret të vizitohet tek veterineri: “Endo”, qeni me pronaren e saj ndodhen në klinikën veterinare në Fort Collins

Reagimi i tij në një video, midis kuisjeve dhe hedhjeve  rekord, ju shkaktojnë edhe ju të qeshura pa fund.

Shikoni videon.

/Ora News.tv/