Ilaçi më i mirë për dhimbjen e fytit që j’ua liron menjëherë!

Metoda që prezantojmë më poshtë do ju ndihmojë të kaloni shpejt dhimbjet e fytit me përbërës tërësisht natyralë

Mjaltë dhe qumësht

Përbërësit:

1 gotë qumësht

1 lugë mjaltë

Loading poll ...

½ lugë kafe kanellë

¼ lugë kafe piper

Përgatitja:
Merrni një gotë me qumësht dhe brenda shtoni mjaltin, kanellën, piperin. Konsumojeni në gllënjka të vogla. Prania e triptofanit në qumësht do ju ndihmojë në uljen e enjtjes së fytit dhe do të largojë brenda një kohe të shkurtër dhimbjet. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .