Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga klipi “Nuk e di”

 

Nora dhe Era Istrefi dje lansuan këngën e re “Nuk e di”.

Ky projekt u prit dhe u pëlqye nga publiku, madje më së shumti u përfol paraqitja e dy këngëtareve, shkruan lajmi.net.

Nora dhe Era shfaqen tejet seksi në videoklipin e ri, pamja e të cilave rrëmben vëmendje të madhe.

E së fundmi, në rrjetet sociale janë publikuar disa imazhe të reja të Norës nga videoklipi, që nuk i keni parë.

Nora vjen shumë e ‘nxehtë’ në 3 fotot, format trupore të së cilës ju lënë pa fjalë, edhe pse është nënë e një vajze.

Vlen të ceket se, “Nuk e di”, deri më tani ka grumbulluar mbi gjysmë milion shikime në YouTube. /Lajmi.net/