Imazhet më të bukura të Elitës me barkun e fryrë

Ajo është ndër prezantueset më të bukura të vendit e cila aktualisht është në pritje të ëmbël dhe padyshim se po i shijon shumë këto ditë, shkruan Kosovarja.

Dje bashkë me vjehrrën e saj udhëtuan drejt Austrisë, e që sot ajo ka ndarë imazhet ku shihet shumë e lumtur dhe duket se po I bën mirë ndërrimi I ambientit.

Përveç pamjes së saj e cila vërtetë meriton çdo kompliment, lë shumë përshtypje edhe mbishkrimi, “po rritemi bashkë”, kushtuar bebushit që së shpejti do të vijë në jetë.

Për më shumë, flasin vet imazhet./Kosovarja/

Loading poll ...