in

Hapet në Tiranë Orio Bar, lokali mikpritës dhe me risi në shërbim

Orio Bar është lokali më i ri i hapur në kryeqytet. Ai vjen me risi në shërbim dhe i përshtatshëm për të gjitha moshat.

Lokali ndodhet në rrugën “Qemal Stafa” dhe ju do të gjeni mjedise të ngrohta edhe për festat e fundivitit.

/Ora News.tv/

Loading...

What do you think?

Written by portalifiks

Çfarë po ndodh brenda selisë PS-së?

Arrestohet në Merdare personi që tentoi t’i japë ryshfet 10 euro policit