in

Ermal Fejzullahu me urim romantik për Arianën: Kam ndarë jetën me gruan më të mrekullueshme që kam njohur

Këngëtari Ermal Fejzullahu është duke kremtuar një ditë të veçantë sot (e shtunë).

Kjo pasi bashkëshortja e tij, Ariana Fejzullahu, më datë 18 maj feston ditëlindjen.

Ai i cili ka publikuar një fotografi të veçantë familjare në rrjetin social Instagram, ku shfaqet i lumtur në prezencë të gruas dhe tre fëmijëve të tij.

“Ndodh si sot që unë të bie në kujtime dhe kuptoj, që jam njeriu më me fat , sepse kam ndarë jetën me gruan më të mrekullueshme që kam njohur. Urime ditëlindjen…”, kanë qenë fjalët e Ermalit në Instagram.

Loading...

What do you think?

Written by portalifiks

Horoskopi ditor, 18 maj 2019

Zeka: Kosova ka pasur nevojë për një amabsador si Kosnett