in

Edhe Arta Nitaj adhuruese e dukatëve

Është një femër e dalluar e cila në çdo paraqitje shfaqet joshëse dhe e veçantë.

Aktorja shqiptare Arta Nitaj është pjesë e përditshme e mediave rozë, duke u shfaqur gjithmonë me elegnacën e veçantë që ka, shkruan “Kosovarja”.

Me stile nga më të ndryshmet, Arta gjithmonë rrëmben vëmendjen e ndjekësve që ka.

Por, me veprimin e fundit ajo befasoi teksa shfaqet me një zingjirë në vlerë të arit.

E çuditshme apo jo, edhe Arta meraklike në dukat. /Kosovarja/

Loading...

What do you think?

Written by portalifiks

Gjiko paralajmëron kolegët se këtë vit do ua ‘përfundoj’ karrierat

Përse fëmijët duhet të pinë qumësht shumë të yndyrshëm