in

Kylie Jenner vë në pah linjat perfektë në fotosesionin e fundit

Kylie Jenner është një nga personat më të ndjekur në Instagram.

 

Kylie Jenner është mjaft aktive në rrjete sociale, ajo gjatë ditës së hënë me ndjekësit e saj ndau imazhe nga fotosesioni i fundit ku shfaqet mjaft joshëse, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte paraqitur në të brendshme dhe shihet duke u mbajtur në një litar.

Përndryshe, sa i përket jetës private ka muaj që Kylie i ka dhënë fund lidhjes me Travis Scott me të cilin kanë edhe një vajzë me emrin Stormi. /Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 tangled ☁️ 

A post shared by   Kylie ✨  (@kyliejenner) on

 

 

Loading...

What do you think?

Written by portalifiks

Përse fëmijët duhet të pinë qumësht shumë të yndyrshëm

Për Agnesen dhe vajzen tënde që do të punoj me milionerin e nuk do t’ia jap