in

Baladë për “Ata” Anxhela Peristeri dhe Sinan Vllasaliu sjellin bashkëpunimin

Dy kengetaret me ne ze si jane Anxhela Peristeri dhe Sinan Vllasaliu bashpunuan per te sjell nje duet dedikuar “Ata “.

Ky bashpunim eshte lancuar sot dhe sic duket nga YouTube kenga ka prekur emocionalisht shum fansa dhe jo vetem te kengetareve .

Kjo kenge pritet te degjohet dhe kendohet ne cdo vend ashtu si cdo kenge tjeter e realizuar nga kengetaret

/Juda.al/

Loading...

Written by portalifiks

Si ta gjeni se kush ju përgjon celularin me katër code

Kjo është arsyeja pse Anxhelina nuk po publikon këngët e reja