in

Fifi në lidhje dashurie me kënd?

Fifi është njëra nga këngëtaret që merr vëmendje në çdo paraqitje që bën, kjo për shkak të stilit të veçantë që ka.

Jo rrallë herë flitet për jeten e saj personale e sidomos për atë private nga ana e mediave rozë, shkruan Kosovarja.

Pati spekulime e thashetheme të shumta se këngëtarja Fifi është në lidhje dashurie me Flori Mumajesin, ani pse asnjëri s’ka thënë asgjë ndonjëherë publikisht duke zgjuar kureshtjen e të gjithëve.

Por, a është Fifi në lidhje dashurie ku thuajse shumicën e teksteve i ka dedikuar dashurisë?

E ftuar në emisionin “3shat” Fifi u shpreh se është single, madje e theksoi dhe tha se është “super mega fucking single”.

Por, si qëndron e vërteta në këtë aspekt, presim që më kohën të tregojë./Kosovarja/

Loading...

Written by portalifiks

Farat Chia kanë substanca të dobishme për organizmin

Nga festa e ditëlindjes së Kiara Titos, ja sa vite mbushi