in

I njihni 2 motrat e vogla ne foto? Ato sot jane teper te njohura per publikun

“Isha në kërkim të një fotografie për ta postuar në nder të ditëlindjes së saj dhe kuptova që ajo është në shumicën e fotografive të mia, gjë që është edhe në jetën reale.

Sara Hoxha ka mbushur sot 24-vjetorin e lindjes dhe nuk mund të mungonte një urim nga motra e saj, Lori.

Përveç imazheve të viteve të fundit, Lori ka zgjedhur edhe një postim nga fëmijëria për ta shoqëruar me një shkrim tepër emocionues:

“Isha në kërkim të një fotografie për ta postuar në nder të ditëlindjes së saj dhe kuptova që ajo është në shumicën e fotografive të mia, gjë që është edhe në jetën reale.

Asgjë në jetën time nuk është e sigurtë por ajo është dhe ajo duhet të gëzojë çdo ditë. Unë dua të sigurohem që të gjithë e dinë se sa mirënjohës jam për ta pasur sepse nuk do të jem në gjendje të kaloj jetën time pa të. Ne të dyja e dimë se gjërat nuk kanë qenë të lehta, por ajo sigurohet që unë të mos kaloj asgjë vetëm.

Ajo është më e kujdesshmja dhe gjithmonë do të mundohet ti bëjë njerëzit të ndjehen të veçantë ndërsa i bën ata të qeshin duke qenë e vërtetë me ta. Ajo është mamaja më e mirë për djemtë e saj të vegjël dhe akoma gjen kohën për të organizuar udhëtimet e mia sepse le të jem e sinqertë, unë jam e humbur pa të.

Shpresoj që të mos më duhet të jetoj një ditë të vetme pa ty, Sara Hoxha shijo një vit tjetër të jetës mezi po pres të festoj me ty sonte dhe përgjithmonë”, shkruajti Lori, do u jemi shume mirenjohes te na ndihmonit te mirmbajme faqen vetem duke shtypur(mbi foton ose mbi videon) qe ndodhet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin SHQIPE.

Loading...

Written by portalifiks

E mbani mend burrin i cili i kerkoi gruan Kryeministrit Rama? Ja si qendron e verteta qe na preku te gjitheve

Mjeket : E keni bere deri me sot, por tani e tutje nuk duhet qe ta pini kafen kurresesi ne kete orar