in

Kida shkrihet për një foto në Gjermani

Kida është një nga këngëtaret që ka filluar karrierën në moshë të re, e ka arritur të jetë ndër më të preferuarat nga publiku shqiptar, shkruan Kosovarja.

Kida është shumë e angazhuar me koncerte brenda dhe jashtë vendit, e që në secilën paraqitje vjen me një stil të veçantë.

Edhe së fundmi, bukuroshja është shfaqur e veshur me plotë stil në një koncert të mbajtur në Ulm të Gjermanisë, ku edhe numri i pjesëmarrësve në atë koncert ishte mjaftë i madh.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku edhe kësaj radhe ka shpërndarë video e fotografi të ndryshme gjatë mbrëmjes, por ajo çfarë vërejmë është se Kida është “shkrirë`” së qeshuri në këtë fotografi.

Mëgjithatë duket bukur, dhe vazhdon të jetë ndër këngëtaret më simpatike të skenës muzikore./Kosovarja/.

Loading...

Written by portalifiks

Nga festa e ditëlindjes së Kiara Titos, ja sa vite mbushi

Celine Dion ngjitet në skenë një ditë pas vdekjes së të ëmës, mban fjalimin emocional