in

Nga festa e ditëlindjes së Kiara Titos, ja sa vite mbushi

Kiara Tito festoi ditëlindjen.

 

Kiara Tito mbrëmë ka festuar për një arsye të veçantë, shkruan lajmi.net.

Ishte ditëlindja e saj e 24-ërt dhe nuk ka pasur se si të mungojë festa, urimet e dhuratat.

Nëpërmjet disa postimeve në Instastory Kiara ka treguar atmosferën që u krijua në ditëlindjen e saj dhe befasinë që iu bë.

Kujtojmë se Kiara së fundmi ka qenë shumë e përfolur për shkak të jetës private. Thuhej se është në lidhje me Butrint Imerin por ky i fundit ka treguar se e ka vetëm mike shumë të mirë./Lajmi.net/

 

Loading...

Written by portalifiks

Fifi në lidhje dashurie me kënd?

Kida shkrihet për një foto në Gjermani