in

A është e dashuruar vajza e Shkumbinit e Mimozës?

Krahas fytyrave publike, sot po marrin vëmendje edhe fëmijët e tyre.

Dita e të dashuruarve po vë ne pah dhurata e surpriza të shumta, kurse sytë jane nga beqarët, shkruan “Kosovarja”.

Se mbase për “Shën Valentin” do e zbulojnë dhuratën a partnerin-kurreshtja e publikut.

Vëmendje e njerëzve dhe medias rozë sot është edhe te vajza bukuroshe e këngëtarëve të njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa.

Rozafa, e cila komentohet për bukurinë dhe linjat trupore para publikut nuk është deklaruar për ndonjë lidhje dashurie.

Dje dhe sot ajo ka publikuar dy storie në Instagram, në njërën një selfie, kurse tjerën një ambientë të ngrohtë në shtëpi prej druri, teksa dëgjon muzikë.

Ajo që bie në sy janë dy filxhan kafeje në tavolinë, që lë të kuptohet se bukuroshja po qëndron me dikë atje.

Mbase mund të ndodhet me të dashurin, por që vazhdon ta mbajë sekret./Kosovarja/

Loading...

Written by portalifiks

Arbenita ia qet gjuhën Feros për Shën Valentin

Ku e dërgoi Albatriti-Egzonën për Shën Valentin?