in

Blero e uron Afronën me një fotografi të bukur

Blero dhe Afrona vazhdon të jenë çifti më i përmendur në mediat rozë.

Gjithmonë ku e tek shkojnë dyshja gjithmonë janë pjesë e lajmeve të showbizit, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë të dalluar në çdo aspekt, si Blero ashtu edhe Afrona shpesh ndajnë momente të ndryshme nga përditshmëria e tyre shpeshherë duke ia shprehur dashurinë njëri tjetrit.

Pikërisht sot për ditën e të dashuruave, Blero përmes një postimi në llogarinë në Instagram ia ka uruar Shën Vlentinin Afronës dhe i ka shprehur dashuri.

Këngëtari i njohur, ka postuar një fotografi të Afronës me vello ku duket si një princeshë. /Kosovarja/.

Loading...

Written by portalifiks

Demi Rose po kërkon partner për Shën Valentin

A din ta argëtoj Majku djalin?