LajmeAL

E gjetën të mbuluar në mes të rrugës, shqiptari vd.es në mënyrë të m.istershme në Itali

Mbetet m.ister v.dekja e një 44-vjeçari shqiptar, i cili ka nd.ërruar jetë në spital pasi…

K.okainë në këmbim të s.eksit, shqiptari a.rrestohet i zh.veshur nga k.arabinierët italianë teksa po vë.zhgohej nga…

äAi përfitoi nga v arësia e një gruaje 40 vjeçare ndaj dr ogës dhe faktit…

Me rekorde kriminale në Itali, arrestohet 43-vjeçari në kërkim ndërkombëtar (EMRI)

Shërbimet policore të Komisariatit Kurbin, pas informacioneve të marra në rrugë operative dhe një pune…

‘Keni vr arë dy herë familjen’/ Pamjet e aski dentit të vëllait të Gjylametit, reagon ashpër ish deputeti: Gazetarë pa skrupuj

Ish-deputeti socialist Pjerin Ndreu, tashmë kryebashkiak i Lezhës reagon ashpër për publikimin e videos së…

Moti i keq përfshin veriun e Italisë. Shumë shpejt edhe në Shqipëri

Rrugë të përmbytura, dhe shkolla të mbyllura. Është kjo panorama në të gjithë veriun e…

“Alvini duhet marrë”/ Gazetari përlotet në studion e emisionit: Kampi është ferr, ai i jepte zemër të atit

Gazetari Taulant Kopliku është përlotur në studion e emisionit ku po flitet për historinë e…

Djali i Servet Pëllumbit: Shkojmë në zgjedhje të parakohshme po na e kërkoi…

Sekretari organizativ i Partisë Socialiste, Arben Pëllumbi, deklaroi në televizionin ABC News se selia rozë…

Rasti i 11 vjeçarit në kampin sirian/ Gazetari përlotet në emision

Gazetari Taulant Kopliku është përlotur në studion e emisionit Open ku po flitet për historinë…

Pl as skandali i madh/ Bashkia në Shqipëri “fshin” shqipen nga faqja zyrtare, njeh vetëm greqishten (Foto)

Bashkia e Finiqit duket se njeh vetëm gjuhën greke. Në faqen e saj zyrtare në…

Rikthehet ora dimërore, ja në cilën ditë akrepat do të shkojnë 60 minuta mbrapa

Të dielën më 27 tetor, akrepat e orës do të zhvendosen 60 minuta mbrapa. Ndryshimi…

Doli për të kërkuar punë dhe nuk u kthye, nëna apel drithërues djalit: Do të kërkoj sa të jem gjallë

Pa Gjurmë ka rikthyer edhe njëherë historinë e Renato Qerimit, 26-vjeçarit nga Skrapari që doli…

Lajmi i fundit! Tr.onditet Shkodra, v.rasje me a.rmë zj.arri , ek.zekutohet një person (Emri)

Një vr.asje me a.rmë ka ndodhur pak momente më parë në malësinë e Shoshit, në…