Moti i keq përfshin veriun e Italisë. Shumë shpejt edhe në Shqipëri

Rrugë të përmbytura, dhe shkolla të mbyllura. Është kjo panorama në të gjithë veriun e…

Lira Gjika na habiti te gjitheve : Vjehrra qe eshte vjeherr nuk ia thote kurre kete fjale nuses se saj

Nga Lira Gjika/ Cili është roli i gjyshes? Të rrisë nipat dhe mbesat? Jo, ata…

“Alvini duhet marrë”/ Gazetari përlotet në studion e emisionit: Kampi është ferr, ai i jepte zemër të atit

Gazetari Taulant Kopliku është përlotur në studion e emisionit ku po flitet për historinë e…

Kurti flet për Enver Hoxhën

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar në një intervistë ne Syri Vizion.…

Djali i Servet Pëllumbit: Shkojmë në zgjedhje të parakohshme po na e kërkoi…

Sekretari organizativ i Partisë Socialiste, Arben Pëllumbi, deklaroi në televizionin ABC News se selia rozë…

I kishte sh.petuar jeten dhe i ben surprizen qe e la pa fjale : Te kujtohet ne vitin 1997 qe

Nëse nuk do ishte ky po. lic nga Ohio i Shteteve të Bashkuara të Amerikës,…

Rasti i 11 vjeçarit në kampin sirian/ Gazetari përlotet në emision

Gazetari Taulant Kopliku është përlotur në studion e emisionit Open ku po flitet për historinë…

Policia jep detaje, trupi i 24-vjeçarit është gjetur në një grop të gurthyesit

Pas disa dite, sonte rreth orës 21:30 është gjetur trupi i  24-vjeçarit, Shqipdon Aliu nga…

Horoskopi 22 tetor 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

DASHI Ju do të bëni aq qejf sot, sa do harroni të shikoni nëse…

Gjendet një trup i pajetë në Lipjan

Një trup i pajetë është gjetur në Gadime të Lipjanit.   Zëdhënësi i Policisë së…