Ingrid Gjoni publikon disa nga fotot me të cilat i ka çuar në këmbë të gjithë meshkujt

  Ingrid Gjoni është kthyer në kohë për t’i publikuar disa foto të realizuara më parë me të cilat i ka çuar meshkujt në këmbë.      

Ingrid Gjoni njihet për pozat e saj provokative, andaj në qoftëse  nuk realizon të reja, kujdeset që ato të dikurshmet t’i ri-publikoj fotot që i ka realizuar dikur, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundmi në Instastory i ka ndarë me ndjekësit disa të tilla dhe duket tejet e zjarrtë.

Ingridi sa u përket projekteve muzikore nuk ishte edhe aq aktrive kohëve të fundit mirëpo para 3 muajsh u rikthye fuqishëm me këngën ‘Flake’./Lajmi.net/

     

Loading poll ...